Yükleniyor

HAKKIMIZDA

1998 yılında kurulan Art Havuz havuz ekipmanları ve yedek parçaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Biz müşteri taleplerini her zaman en uygun şekil, en kısa süre ve en yüksek kalitede karşıladığımıza ve bunu yaparken, kalite, fiyat, temin süresi bakımından müşterilerimizi koşulsuz olarak tatmin ettiğimize inanıyoruz.

Misyonumuz, kalite bilincini yaymak, bireylerin tüm potansiyellerini gerçekleştirebilmeleri için fırsatlar sunmak, ürünlerimizi kullanan tüm insanlara karşı olan sorumluluk bilincimizi arttırmak, bunu yaparken uluslararası normlardaki işletme ve kalite anlayışıyla hareket ederek havuz ekipmanları ve plastik sektöründe Türkiye standartlarını aşarak dünya çapında bir firma bünyesine bürünmektir.

Vizyonumuz, müşteri beklentilerini daha kapsamlı yerine getirebilmek ve ilişkileri geliştirmek, gelişen havuzculuk ve plastik sektöründe en gelişmiş teknolojiyle beraber kaliteli mal üretmek, kaliteli hizmet sunmak ve kaliteli müşterilere ulaşmaktır.

Kalite Politikamız

Standartlara uygun, zamanında ve ekonomik hizmet

Yurt içi ve yurt dışı müşterilerimizin ihtiyaçlarını ulusal ve uluslararası standartlar ile uyumlu olarak zamanında ve ekonomik olarak karşılamak.

Sürekli iyileştirme

Sürekli iyileştirme felsefesini uygulayarak müşteri ve çalışan memnuniyetini arttırmak.

Çevreye saygı, geleceğe sorumluluk

Faaliyetlerimiz sırasında çevreye zarar vermemeye özen göstermek ve dünyanın tükenir kaynaklarına gereken hassasiyeti göstermek, firmamızın topluma ve gelecek nesillere olan sorumluluk, çevreye saygı prensibimizi, çevreye hizmetlerimizle kanıtlamak.

İnsan kaynaklarımız

Hedeflerimize ulaşmak ancak uygulanan sistem ve elemanlar kaliteli ise mümkündür. Sistemin işletilmesinde en büyük varlığımız insan kaynağımızdır.

Toplam kalitede mükemmellik ilkemizdir

Tüm personele toplam kalite felsefesini benimsetmek ve eğitim faaliyetlerini kesintisiz sürdürmek kalite politikamızın vazgeçilmez unsurudur.

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz iş ortağımızdır

Art Havuz’a ürün ve hizmet sağlayan tedarikçilerimiz bizim iş ortaklarımızdır. Tedarikçilerimizin gelişmeleri ve sistemli çalışmaları hepimizin menfaatine olan bir durumdur. Tedarikçilerimizin kalite seviyelerini yükseltmelerine destek olmak sorumluluğumuzdur.

Modern teknoloji ve çağdaş yönetim

Gelecekteki hedefimiz; firmamızın kendi sektöründeki firmalar içinde ön sıralarda yer almasıdır. Bu hedefe ulaşabilmek için kullanacağı araçlar modern teknoloji ve çağdaş yönetim sistemleri olmalıdır.